RNS1C470MDS1PX
NichiconNichicon
RNS1C470MDS1PX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNS1C470MDS1PX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 1.RNS1C470MDS1PX.pdf2.RNS1C470MDS1PX.pdf
  • Pranešimas
RNS1C470MDS1PX specifikacijos
Dalies numeris RNS1C470MDS1PX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 368720 pcs Duomenų lapas 1.RNS1C470MDS1PX.pdf2.RNS1C470MDS1PX.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm) Serija FPCAP, RNS
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 240mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.4A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 42 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 42 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RNS1C330MDS1
RNS1C330MDS1
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 33UF 20% 16V T/H
Sandelyje: 475096 pcs
parsisiųsti: RNS1C330MDS1.pdf
RFQ
RNS1C470MDS1
RNS1C470MDS1
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H