RNL1C681MDS1KX
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNL1C681MDS1KX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: RNL1C681MDS1KX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNL1C681MDS1KX specifikacijos
Dalies numeris RNL1C681MDS1KX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103721 pcs Duomenų lapas RNL1C681MDS1KX.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNL
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 700mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 7A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17727-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 mOhm Išsamus aprašymas 680µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 680µF Programos General Purpose