RNL1C102MDS1PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNL1C102MDS1PX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: RNL1C102MDS1PX.pdf
  • Pranešimas
RNL1C102MDS1PX specifikacijos
Dalies numeris RNL1C102MDS1PX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98255 pcs Duomenų lapas RNL1C102MDS1PX.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNL
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 750mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16386-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 mOhm Išsamus aprašymas 1000µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose