RL80J821MDNASQKX
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL80J821MDNASQKX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.RL80J821MDNASQKX.pdf2.RL80J821MDNASQKX.pdf
  • Pranešimas
RL80J821MDNASQKX specifikacijos
Dalies numeris RL80J821MDNASQKX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 238689 pcs Duomenų lapas 1.RL80J821MDNASQKX.pdf2.RL80J821MDNASQKX.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RL8
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 mOhm
Išsamus aprašymas 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF