RL80E821MDNASQKX
NichiconNichicon
RL80E821MDNASQKX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RL80E821MDNASQKX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Duomenų lapai: 1.RL80E821MDNASQKX.pdf2.RL80E821MDNASQKX.pdf
  • Pranešimas
RL80E821MDNASQKX specifikacijos
Dalies numeris RL80E821MDNASQKX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 332041 pcs Duomenų lapas 1.RL80E821MDNASQKX.pdf2.RL80E821MDNASQKX.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RL8
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 610mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4011-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6 mOhm Išsamus aprašymas 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 6 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 820µF Programos General Purpose