QYX2A224JTP1FG
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QYX2A224JTP1FG
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QYX2A224JTP1FG.pdf2.QYX2A224JTP1FG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QYX2A224JTP1FG specifikacijos
Dalies numeris QYX2A224JTP1FG Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 104347 pcs Duomenų lapas 1.QYX2A224JTP1FG.pdf2.QYX2A224JTP1FG.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.551" L x 0.276" W (14.00mm x 7.00mm) Serija QYX
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Talpa 0.22µF Programos General Purpose