QYX1H683KTP3TA
NichiconNichicon
QYX1H683KTP3TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QYX1H683KTP3TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 10% 50VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QYX1H683KTP3TA.pdf2.QYX1H683KTP3TA.pdf
  • Pranešimas
QYX1H683KTP3TA specifikacijos
Dalies numeris QYX1H683KTP3TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 10% 50VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 743849 pcs Duomenų lapas 1.QYX1H683KTP3TA.pdf2.QYX1H683KTP3TA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.197" W (8.00mm x 5.00mm) Serija QYX
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-14709-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Talpa 0.068µF Programos General Purpose