QYX1H474JTP1FG
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QYX1H474JTP1FG
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 5% 50VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QYX1H474JTP1FG.pdf2.QYX1H474JTP1FG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QYX1H474JTP1FG specifikacijos
Dalies numeris QYX1H474JTP1FG Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 5% 50VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 103474 pcs Duomenų lapas 1.QYX1H474JTP1FG.pdf2.QYX1H474JTP1FG.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.551" L x 0.374" W (14.00mm x 9.50mm) Serija QYX
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.886" (22.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Talpa 0.47µF Programos General Purpose