QYX1H102JTP3TA
NichiconNichicon
QYX1H102JTP3TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QYX1H102JTP3TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 1000PF 5% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.QYX1H102JTP3TA.pdf2.QYX1H102JTP3TA.pdf
  • Pranešimas
QYX1H102JTP3TA specifikacijos
Dalies numeris QYX1H102JTP3TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 1000PF 5% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1103764 pcs Duomenų lapas 1.QYX1H102JTP3TA.pdf2.QYX1H102JTP3TA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serija QYX
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-14311-2
493-14311-2-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester Išsamus aprašymas 1000pF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Talpa 1000pF Programos General Purpose