QXP2G473KRP7FL
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXP2G473KRP7FL
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXP2G473KRP7FL.pdf2.QXP2G473KRP7FL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
QXP2G473KRP7FL specifikacijos
Dalies numeris QXP2G473KRP7FL Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 136374 pcs Duomenų lapas 1.QXP2G473KRP7FL.pdf2.QXP2G473KRP7FL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.630" L x 0.283" W (16.00mm x 7.20mm) Serija QXP
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.681" (17.30mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos High Frequency, Switching