QXP2E154JRP7FL
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXP2E154JRP7FL
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXP2E154JRP7FL.pdf2.QXP2E154JRP7FL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QXP2E154JRP7FL specifikacijos
Dalies numeris QXP2E154JRP7FL Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 97161 pcs Duomenų lapas 1.QXP2E154JRP7FL.pdf2.QXP2E154JRP7FL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.630" L x 0.303" W (16.00mm x 7.70mm) Serija QXP
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.701" (17.80mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.15µF Programos High Frequency, Switching