QXL2E473KTP7FJ
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXL2E473KTP7FJ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% - RAD
Duomenų lapai: 1.QXL2E473KTP7FJ.pdf2.QXL2E473KTP7FJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QXL2E473KTP7FJ specifikacijos
Dalies numeris QXL2E473KTP7FJ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% - RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 128649 pcs Duomenų lapas 1.QXL2E473KTP7FJ.pdf2.QXL2E473KTP7FJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.252" W (13.50mm x 6.40mm) Serija QXL
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.736" (18.70mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos High Frequency, Switching