QXK2J153JTPTZH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J153JTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J153JTPTZH.pdf2.QXK2J153JTPTZH.pdf3.QXK2J153JTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QXK2J153JTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2J153JTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 92765 pcs Duomenų lapas 1.QXK2J153JTPTZH.pdf2.QXK2J153JTPTZH.pdf3.QXK2J153JTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.610" L x 0.217" W (15.50mm x 5.50mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.015µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.015µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
QXK2J153JTP7ZHFL
QXK2J153JTP7ZHFL
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
Sandelyje: 95538 pcs
parsisiųsti: QXK2J153JTP7ZHFL.pdf
RFQ
QXK2J153JTP
QXK2J153JTP
Gamintojai: Nichicon