QXK2J104KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2J104KTPTZH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J104KTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.QXK2J104KTPTZH.pdf2.QXK2J104KTPTZH.pdf3.QXK2J104KTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QXK2J104KTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2J104KTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123659 pcs Duomenų lapas 1.QXK2J104KTPTZH.pdf2.QXK2J104KTPTZH.pdf3.QXK2J104KTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.807" L x 0.307" W (20.50mm x 7.80mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-3588
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.689" (17.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.614" (15.60mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose