QXK2G683KTP7ZHFL
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2G683KTP7ZHFL
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2G683KTP7ZHFL.pdf2.QXK2G683KTP7ZHFL.pdf3.QXK2G683KTP7ZHFL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
QXK2G683KTP7ZHFL specifikacijos
Dalies numeris QXK2G683KTP7ZHFL Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.610" L x 0.248" W (15.50mm x 6.30mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.626" (15.90mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.068µF Programos General Purpose