QXK2G333JTPTZH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2G333JTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2G333JTPTZH.pdf2.QXK2G333JTPTZH.pdf3.QXK2G333JTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QXK2G333JTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2G333JTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 95717 pcs Duomenų lapas 1.QXK2G333JTPTZH.pdf2.QXK2G333JTPTZH.pdf3.QXK2G333JTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.220" W (13.50mm x 5.60mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.413" (10.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.441" (11.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.033µF Programos General Purpose