QXK2G155KTP7ZHFX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2G155KTP7ZHFX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2G155KTP7ZHFX.pdf2.QXK2G155KTP7ZHFX.pdf3.QXK2G155KTP7ZHFX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
QXK2G155KTP7ZHFX specifikacijos
Dalies numeris QXK2G155KTP7ZHFX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.484" W (31.00mm x 12.30mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.028" (26.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 1.5µF Programos General Purpose