QXK2E474KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2E474KTPTZH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2E474KTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2E474KTPTZH.pdf2.QXK2E474KTPTZH.pdf3.QXK2E474KTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QXK2E474KTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2E474KTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161605 pcs Duomenų lapas 1.QXK2E474KTPTZH.pdf2.QXK2E474KTPTZH.pdf3.QXK2E474KTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.807" L x 0.264" W (20.50mm x 6.70mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-3564
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.689" (17.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.508" (12.90mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
QXK2E474KTP
QXK2E474KTP
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD