QXK2E224JTPTZH
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2E224JTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2E224JTPTZH.pdf2.QXK2E224JTPTZH.pdf3.QXK2E224JTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QXK2E224JTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2E224JTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 99077 pcs Duomenų lapas 1.QXK2E224JTPTZH.pdf2.QXK2E224JTPTZH.pdf3.QXK2E224JTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.610" L x 0.248" W (15.50mm x 6.30mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.492" (12.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.469" (11.90mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.22µF Programos General Purpose