QXK2E104KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2E104KTPTZH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2E104KTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.QXK2E104KTPTZH.pdf2.QXK2E104KTPTZH.pdf3.QXK2E104KTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QXK2E104KTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2E104KTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162699 pcs Duomenų lapas 1.QXK2E104KTPTZH.pdf2.QXK2E104KTPTZH.pdf3.QXK2E104KTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.209" W (13.50mm x 5.30mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-3560
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.413" (10.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.429" (10.90mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose