QAP2J155KRP
NichiconNichicon
QAP2J155KRP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QAP2J155KRP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL
Duomenų lapai: 1.QAP2J155KRP.pdf2.QAP2J155KRP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QAP2J155KRP specifikacijos
Dalies numeris QAP2J155KRP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45910 pcs Duomenų lapas 1.QAP2J155KRP.pdf2.QAP2J155KRP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.913" W, 0.531" T x 1.811" L (23.20mm, 13.50mm x 46.00mm) Serija QAP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 493-10208
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 1.5µF Programos High Frequency, Switching