QAK2G155JTP
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QAK2G155JTP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC AXIAL
Duomenų lapai: 1.QAK2G155JTP.pdf2.QAK2G155JTP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
QAK2G155JTP specifikacijos
Dalies numeris QAK2G155JTP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 32528 pcs Duomenų lapas 1.QAK2G155JTP.pdf2.QAK2G155JTP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.886" W, 0.512" T x 1.181" L (22.50mm, 13.00mm x 30.00mm) Serija QAK
Reitingai - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Axial
Talpa 1.5µF Programos General Purpose