PCX1D680MCS1GS
NichiconNichicon
PCX1D680MCS1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCX1D680MCS1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V SMD
Duomenų lapai: 1.PCX1D680MCS1GS.pdf2.PCX1D680MCS1GS.pdf3.PCX1D680MCS1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
PCX1D680MCS1GS specifikacijos
Dalies numeris PCX1D680MCS1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134378 pcs Duomenų lapas 1.PCX1D680MCS1GS.pdf2.PCX1D680MCS1GS.pdf3.PCX1D680MCS1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm) Serija PCX
Ripple Current @ High Frequency 1.45A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai 493-13693-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.319" (8.10mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 34 mOhm
Išsamus aprašymas 68µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 34 mOhm 1500 Hrs @ 125°C Talpa 68µF