LQS2W271MELA50
NichiconNichicon
LQS2W271MELA50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQS2W271MELA50
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: 1.LQS2W271MELA50.pdf2.LQS2W271MELA50.pdf
  • Pranešimas
LQS2W271MELA50 specifikacijos
Dalies numeris LQS2W271MELA50 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19835 pcs Duomenų lapas 1.LQS2W271MELA50.pdf2.LQS2W271MELA50.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LQS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.23A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7589A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-7808
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 270µF Programos General Purpose