LQR2W562MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQR2W562MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LQR2W562MSEJBN.pdf2.LQR2W562MSEJBN.pdf3.LQR2W562MSEJBN.pdf
Akcijų būklė 959 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
  • Pranešimas
LQR2W562MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LQR2W562MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 959 pcs Duomenų lapas 1.LQR2W562MSEJBN.pdf2.LQR2W562MSEJBN.pdf3.LQR2W562MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LQR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 19.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.74A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 5600µF Programos General Purpose