LQR2W472MSEJBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQR2W472MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LQR2W472MSEJBB.pdf2.LQR2W472MSEJBB.pdf3.LQR2W472MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 967 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 967 pcs
  • Pranešimas
LQR2W472MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LQR2W472MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 967 pcs Duomenų lapas 1.LQR2W472MSEJBB.pdf2.LQR2W472MSEJBB.pdf3.LQR2W472MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LQR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 15.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.12A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.449" (113.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LQR2W472MSEJ
LQR2W472MSEJ
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW