LQR2G822MSEJBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQR2G822MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LQR2G822MSEJBB.pdf2.LQR2G822MSEJBB.pdf3.LQR2G822MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 794 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
  • Pranešimas
LQR2G822MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LQR2G822MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 794 pcs Duomenų lapas 1.LQR2G822MSEJBB.pdf2.LQR2G822MSEJBB.pdf3.LQR2G822MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LQR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 27.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 38.92A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LQR2G822MSEHBN
LQR2G822MSEHBN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Sandelyje: 686 pcs
parsisiųsti: LQR2G822MSEHBN.pdf
RFQ
LQR2G822MSEJ
LQR2G822MSEJ
Gamintojai: Nichicon