LNY2W472MSEG
NichiconNichicon
LNY2W472MSEG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNY2W472MSEG
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNY2W472MSEG.pdf2.LNY2W472MSEG.pdf3.LNY2W472MSEG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LNY2W472MSEG specifikacijos
Dalies numeris LNY2W472MSEG Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1129 pcs Duomenų lapas 1.LNY2W472MSEG.pdf2.LNY2W472MSEG.pdf3.LNY2W472MSEG.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.500" Dia (63.50mm)
Serija LNY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 15.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.28A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 493-9278
LNY2W472MSEG-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.126" (28.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 5.709" (145.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNY2W392MSEG
LNY2W392MSEG
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Sandelyje: 1286 pcs
parsisiųsti: LNY2W392MSEG.pdf
RFQ
LNY2W472MSEGBB
LNY2W472MSEGBB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW