LNY2W332MSEF
NichiconNichicon
LNY2W332MSEF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNY2W332MSEF
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNY2W332MSEF.pdf2.LNY2W332MSEF.pdf3.LNY2W332MSEF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LNY2W332MSEF specifikacijos
Dalies numeris LNY2W332MSEF Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1450 pcs Duomenų lapas 1.LNY2W332MSEF.pdf2.LNY2W332MSEF.pdf3.LNY2W332MSEF.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 11.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.54A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 493-9273
LNY2W332MSEF-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.866" (22.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 6.693" (170.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNY2W272MSEF
LNY2W272MSEF
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Sandelyje: 1595 pcs
parsisiųsti: LNY2W272MSEF.pdf
RFQ
LNY2W272MSEFBB
LNY2W272MSEFBB
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 1634 pcs
parsisiųsti: LNY2W272MSEFBB.pdf
RFQ
LNY2W332MSEFBB
LNY2W332MSEFBB
apibūdinimas: CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
parsisiųsti: LNY2W332MSEFBB.pdf
LNY2W272MSEG
LNY2W272MSEG
parsisiųsti: LNY2W272MSEG.pdf
LNY2W332MSEFBN
LNY2W332MSEFBN