LNY2W103MSEJ
NichiconNichicon
LNY2W103MSEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNY2W103MSEJ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNY2W103MSEJ.pdf2.LNY2W103MSEJ.pdf3.LNY2W103MSEJ.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 641 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
LNY2W103MSEJ specifikacijos
Dalies numeris LNY2W103MSEJ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 641 pcs Duomenų lapas 1.LNY2W103MSEJ.pdf2.LNY2W103MSEJ.pdf3.LNY2W103MSEJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.06A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 493-9288
LNY2W103MSEJ-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.252" (31.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 6.102" (155.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 10000µF Programos General Purpose