LNY2V183MSEH
NichiconNichicon
LNY2V183MSEH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNY2V183MSEH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNY2V183MSEH.pdf2.LNY2V183MSEH.pdf3.LNY2V183MSEH.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 754 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
LNY2V183MSEH specifikacijos
Dalies numeris LNY2V183MSEH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 754 pcs Duomenų lapas 1.LNY2V183MSEH.pdf2.LNY2V183MSEH.pdf3.LNY2V183MSEH.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42.28A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 493-9234
LNY2V183MSEH-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.252" (31.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 8.268" (210.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 18000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 18000µF Programos General Purpose