LNY2G182MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNY2G182MSEFBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNY2G182MSEFBN.pdf2.LNY2G182MSEFBN.pdf3.LNY2G182MSEFBN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LNY2G182MSEFBN specifikacijos
Dalies numeris LNY2G182MSEFBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2085 pcs Duomenų lapas 1.LNY2G182MSEFBN.pdf2.LNY2G182MSEFBN.pdf3.LNY2G182MSEFBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.18A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 3.465" (88.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1800µF Programos General Purpose