LNY2G103MSEJ
NichiconNichicon
LNY2G103MSEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNY2G103MSEJ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNY2G103MSEJ.pdf2.LNY2G103MSEJ.pdf3.LNY2G103MSEJ.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 622 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
LNY2G103MSEJ specifikacijos
Dalies numeris LNY2G103MSEJ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 622 pcs Duomenų lapas 1.LNY2G103MSEJ.pdf2.LNY2G103MSEJ.pdf3.LNY2G103MSEJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 493-9260
LNY2G103MSEJ-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.252" (31.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 5.118" (130.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 10000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNY2G122MSEFBN
LNY2G122MSEFBN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Sandelyje: 2912 pcs
parsisiųsti: LNY2G122MSEFBN.pdf
RFQ
LNY2G103MSEJBN
LNY2G103MSEJBN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW