LNX2W562MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2W562MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2W562MSEHBB.pdf2.LNX2W562MSEHBB.pdf3.LNX2W562MSEHBB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2W562MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2W562MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1017 pcs Duomenų lapas 1.LNX2W562MSEHBB.pdf2.LNX2W562MSEHBB.pdf3.LNX2W562MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 15.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.56A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.811" (173.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 5600µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNX2W562MSEH
LNX2W562MSEH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW