LNX2W222MSEH
NichiconNichicon
LNX2W222MSEH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2W222MSEH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2W222MSEH.pdf2.LNX2W222MSEH.pdf3.LNX2W222MSEH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LNX2W222MSEH specifikacijos
Dalies numeris LNX2W222MSEH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2071 pcs Duomenų lapas 1.LNX2W222MSEH.pdf2.LNX2W222MSEH.pdf3.LNX2W222MSEH.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 9.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.16A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 493-9155
LNX2W222MSEH-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.252" (31.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 3.661" (93.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose