LNX2W123MSEJ
NichiconNichicon
LNX2W123MSEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2W123MSEJ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2W123MSEJ.pdf2.LNX2W123MSEJ.pdf3.LNX2W123MSEJ.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 476 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 476 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
LNX2W123MSEJ specifikacijos
Dalies numeris LNX2W123MSEJ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 476 pcs Duomenų lapas 1.LNX2W123MSEJ.pdf2.LNX2W123MSEJ.pdf3.LNX2W123MSEJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 33.5A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Kiti vardai 493-9170
LNX2W123MSEJ-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 8.780" (223.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 12000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C Talpa 12000µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNX2W122MSEFBB
LNX2W122MSEFBB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW
Sandelyje: 2559 pcs
parsisiųsti: LNX2W122MSEFBB.pdf
RFQ
LNX2W122MSEFBN
LNX2W122MSEFBN
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 2492 pcs
parsisiųsti: LNX2W122MSEFBN.pdf
RFQ
LNX2W123MSEJBN
LNX2W123MSEJBN
apibūdinimas: CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW