LNX2V682MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2V682MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2V682MSEHBB.pdf2.LNX2V682MSEHBB.pdf3.LNX2V682MSEHBB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2V682MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2V682MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1315 pcs Duomenų lapas 1.LNX2V682MSEHBB.pdf2.LNX2V682MSEHBB.pdf3.LNX2V682MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 16A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose