LNX2V472MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2V472MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2V472MSEHBB.pdf2.LNX2V472MSEHBB.pdf3.LNX2V472MSEHBB.pdf
  • Pranešimas
LNX2V472MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2V472MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1463 pcs Duomenų lapas 1.LNX2V472MSEHBB.pdf2.LNX2V472MSEHBB.pdf3.LNX2V472MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 11.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.66A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNX2V472MSEH
LNX2V472MSEH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW