LNX2J472MSEKBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2J472MSEKBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 630V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2J472MSEKBN.pdf2.LNX2J472MSEKBN.pdf3.LNX2J472MSEKBN.pdf
Akcijų būklė 309 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 309 pcs
  • Pranešimas
LNX2J472MSEKBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2J472MSEKBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 630V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 309 pcs Duomenų lapas 1.LNX2J472MSEKBN.pdf2.LNX2J472MSEKBN.pdf3.LNX2J472MSEKBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 21.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.96A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.634" (41.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 8.819" (224.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 630V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNX2J332MSEJBB
LNX2J332MSEJBB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3300UF 20% 630V SCREW
Sandelyje: 480 pcs
parsisiųsti: LNX2J332MSEJBB.pdf
RFQ
LNX2L102MSEFBB
LNX2L102MSEFBB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 550V SCREW
Sandelyje: 1871 pcs
parsisiųsti: LNX2L102MSEFBB.pdf
RFQ
LNX2J472MSEK
LNX2J472MSEK
apibūdinimas: CAP ALUM 4700UF 20% 630V SCREW