LNX2J152MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2J152MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 630V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2J152MSEHBN.pdf2.LNX2J152MSEHBN.pdf3.LNX2J152MSEHBN.pdf
Akcijų būklė 837 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 837 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2J152MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2J152MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 630V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 837 pcs Duomenų lapas 1.LNX2J152MSEHBN.pdf2.LNX2J152MSEHBN.pdf3.LNX2J152MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.34A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1500µF 630V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose