LNX2G472MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2G472MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2G472MSEHBB.pdf2.LNX2G472MSEHBB.pdf3.LNX2G472MSEHBB.pdf
  • Pranešimas
LNX2G472MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2G472MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1060 pcs Duomenų lapas 1.LNX2G472MSEHBB.pdf2.LNX2G472MSEHBB.pdf3.LNX2G472MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.22A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNX2G392MSEHBB
LNX2G392MSEHBB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Sandelyje: 1254 pcs
parsisiųsti: LNX2G392MSEHBB.pdf
RFQ
LNX2G472MSEH
LNX2G472MSEH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW