LNX2G222MSEFBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2G222MSEFBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2G222MSEFBN.pdf2.LNX2G222MSEFBN.pdf3.LNX2G222MSEFBN.pdf
  • Pranešimas
LNX2G222MSEFBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2G222MSEFBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1863 pcs Duomenų lapas 1.LNX2G222MSEFBN.pdf2.LNX2G222MSEFBN.pdf3.LNX2G222MSEFBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose