LNX2G153MSEKBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2G153MSEKBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2G153MSEKBN.pdf2.LNX2G153MSEKBN.pdf3.LNX2G153MSEKBN.pdf
Akcijų būklė 334 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 334 pcs
  • Pranešimas
LNX2G153MSEKBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2G153MSEKBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 334 pcs Duomenų lapas 1.LNX2G153MSEKBN.pdf2.LNX2G153MSEKBN.pdf3.LNX2G153MSEKBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 29.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.44A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.634" (41.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 7.638" (194.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 15000µF Programos General Purpose