LNU2W392MTEH
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNU2W392MTEH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNU2W392MTEH.pdf2.LNU2W392MTEH.pdf3.LNU2W392MTEH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNU2W392MTEH specifikacijos
Dalies numeris LNU2W392MTEH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1343 pcs Duomenų lapas 1.LNU2W392MTEH.pdf2.LNU2W392MTEH.pdf3.LNU2W392MTEH.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 15.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.56A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.252" (108.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3900µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 3900µF Programos General Purpose