LNU2H682MSEJBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNU2H682MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNU2H682MSEJBB.pdf2.LNU2H682MSEJBB.pdf3.LNU2H682MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 570 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
  • Pranešimas
LNU2H682MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LNU2H682MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 570 pcs Duomenų lapas 1.LNU2H682MSEJBB.pdf2.LNU2H682MSEJBB.pdf3.LNU2H682MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 18.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.9A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.614" (168.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose