LNU2H102MSEFBB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNU2H102MSEFBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNU2H102MSEFBB.pdf2.LNU2H102MSEFBB.pdf3.LNU2H102MSEFBB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNU2H102MSEFBB specifikacijos
Dalies numeris LNU2H102MSEFBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2371 pcs Duomenų lapas 1.LNU2H102MSEFBB.pdf2.LNU2H102MSEFBB.pdf3.LNU2H102MSEFBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 3.661" (93.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose