LNU2G682MSEJBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNU2G682MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNU2G682MSEJBB.pdf2.LNU2G682MSEJBB.pdf3.LNU2G682MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 986 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
  • Pranešimas
LNU2G682MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LNU2G682MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 986 pcs Duomenų lapas 1.LNU2G682MSEJBB.pdf2.LNU2G682MSEJBB.pdf3.LNU2G682MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 18.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.32A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.252" (108.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose