LNT2V822MSEJBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2V822MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2V822MSEJBB.pdf2.LNT2V822MSEJBB.pdf3.LNT2V822MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 700 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
  • Pranešimas
LNT2V822MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LNT2V822MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 700 pcs Duomenų lapas 1.LNT2V822MSEJBB.pdf2.LNT2V822MSEJBB.pdf3.LNT2V822MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 29.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.02A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.024" (153.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose