LNT2H681MSEFBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2H681MSEFBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2H681MSEFBB.pdf2.LNT2H681MSEFBB.pdf3.LNT2H681MSEFBB.pdf
  • Pranešimas
LNT2H681MSEFBB specifikacijos
Dalies numeris LNT2H681MSEFBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1912 pcs Duomenų lapas 1.LNT2H681MSEFBB.pdf2.LNT2H681MSEFBB.pdf3.LNT2H681MSEFBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.88A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 680µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 680µF Programos General Purpose