LNT2H272MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2H272MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2H272MSEHBB.pdf2.LNT2H272MSEHBB.pdf3.LNT2H272MSEHBB.pdf
Akcijų būklė 842 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 842 pcs
  • Pranešimas
LNT2H272MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNT2H272MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 842 pcs Duomenų lapas 1.LNT2H272MSEHBB.pdf2.LNT2H272MSEHBB.pdf3.LNT2H272MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose